• Aktuality
  • /
  • 11.04.2024

Broker Consulting běžel pro Dobrý skutek

Pražský půlmaraton se již tradičně stává mimo jiné i společnou akcí party běžců z Broker Consulting, kteří spojují své běžecké výkony s dobrými skutky, a jak jinak než s Dobrým skutkem. Každoročně si tito sportovci vyberou některou z aktuálních sbírek a na ni společně přispívají nejen oni, ale mnozí další kolegové, klienti a přátelé. Nejinak tomu bylo i letos.

Nutno říci, že každá taková půlmaratonská sbírka má zpravidla své „manažery", kteří se aktivně podílejí na oslovování dárců. Letošními manažerkami byly již po několikáté Darina Stehlíková a Libuše Vosecká. Tyto dámy svou houževnatostí a entusiasmem dokázaly dovést sbírku do zdárného konce, tedy ke stoprocentnímu naplnění. Běžecký tým o devíti členech se pak potýkal s kilometry na trati, a že ty byly tento rok vzhledem k nečekaně vysokým teplotám a změnám na trati obzvláště náročné.

Dámy Michaela Schafferová, Eva Otáhalová a Iva Burget a pánové Petr Nechutný, Matěj Kubrt, Václav Velešík, Martin Dědek, Martin Kmec a Milan Boháč byli těmi letošními brokerskými hrdiny na trati. Nicméně závod má z našeho dobroskutkového pohledu dva zásadní hlavní hrdiny. Těmi byli Terezka Varyšová s tatínkem. Klientka Dobrého skutku, která i přes své fyzické hendikepy absolvovala celý závod v doprovodu svého tatínka.

K předání šeku ve výši 74 700 Kč mohlo tedy dojít osobně před startem závodu, což bylo naprosto jedinečné. Úsměv Terezky byl zadostiučiněním pro všechny zúčastněné závodníky i dárce.

Peníze využije Terezka s rodiči k nákupu nového sportovně rehabilitačního kočárku xRover, díky němuž bude moci tato naše hrdinka překonávat nejen další závodní kilometry, ale celkově jí umožní lepší posed a pohyb po světě.

Držíme Terezce palce a bylo nám velkým potěšením svou troškou pomoci.
Terezko, jsi velká závodnice, makej na sobě spolu se svými skvělými rodiči dál a nedej se!