Naši klienti
9%

11 100 Kč

115 393 Kč

Účel sbírky: magnetoterapeutický přístroj

David Čápek

Vážení dárci,
ráda bych Vám představila našeho syna Davida, kterému by Váš dar mohl velmi pomoci k vylepšení zdravotního stavu.

Davídek letos oslavil své 3. narozeniny. Je to usměvavý a šťastný chlapeček, ale trpí vážným onemocněním. Jeho pohyblivost není jako u zdravých dětí, je zcela odkázán na pomoc druhé osoby. Nelozí, nechodí a už vůbec neběhá jako ostatní děti, ale už se umí točit na zádech pomocí nožiček kolem své osy a občas se i přetočí na bříško a zvedne hlavičku, kterou má prozatím stále problém udržet.

I z toho máme obrovskou radost a pro nás jako rodiče je to velký pokrok.  Už jen proto, že v prvním roce Davídkova života nám lékaři řekli, že nebude možná nikdy ani chodit a budeme rádi, když nám řekne aspoň nějaké slovo. A přece jen už dnes Davídek umí říci slova jako: Ahoj a Auto. Jelikož má Davídek špatnou pohyblivost, pravidelným a každodenním cvičením Vojtovy metody, i dalšími neuro-rehabilitačními cvičeními se ji snažíme zlepšit.  

Aby to nebylo v životě Davídka stále jen o cvičení, tak se snažíme společně si hrát s hračkami, jako jiné zdravé děti zvládají samy, rozvíjet v něm vnímavost, citlivost na různé předměty, a když jen to i jde a není zrovna nemocný, také dělat společně procházky hlavně do přírody, kdy si Davídek zamiloval výhledy z kočárku na stromy.  

Vzhledem k finanční situaci rodiny nejsme schopni sami zafinancovat přístroj Bemer, který by Davídkovi hodně pomohl. Jeho použití po cvičení povede k rychlejší regeneraci a zlepšení pohyblivosti všech končetin. Tento přístroj by díky Vaší pomoci mohl synovi pomáhat spoustu let při pravidelném použití v domácích podmínkách.  

Naším cílem je připravit syna k co největší samostatnosti a samoobslužnosti, aby v budoucnu byl co nejméně odkázán na pomoc druhých.  

Z celého srdce Vám předem moc děkujeme a vážíme si každé Vaší pomoci, nejen pro našeho syna, ale všechny ostatní nemocné děti.  
Davídek, Kristýna a Michal Čápkovi  

Dobrým skutkem pro Davídka Čápka je finanční dar ve výši 115 393 Kč na pořízení magnetoterapeutického přístroje Bemer.  

Kristýna Čápková
Brno
Telefonický kontakt je k dispozici v kanceláři DS.

Přihlášení k odběru novinek klienta: David Čápek.

Chci pomoci

200 Kč
500 Kč
1 000 Kč
2 500 Kč
5 000 Kč
10 000 Kč

Kdo nás podpořil

  • 100 Kč

    Stepanka Paulikova 20.05.2024
  • 11 000 Kč

    1% dárci Broker Consulting 16.05.2024

Díky všem, darovali jste již celkem 11 100 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.