Naši klienti
10%

10 000 Kč

100 000 Kč

Účel sbírky: úpravy koupleny

DC Jilemnice, p.o.

Vážení dárci, 
dovoluji si se na Vás obrátit s žádostí o finanční dar pro Dětské centrum Jilemnice na výměnu vany a zařízení koupelny v týdenním stacionáři.

Dětské centrum Jilemnice má více než třicetiletou tradicí. Poskytujeme sociální a zdravotnické služby dětem převážně s kombinovaným postižením z Libereckého a Královéhradeckého kraje. Máme registrovány tří sociální služby – denní stacionář, týdenní stacionář a odlehčovací službu. Zajištujeme dětem celodenní péči, rehabilitaci, chodíme s nimi do bazénu, jezdíme na hipoterapii, do solné jeskyně, dochází k nám pejsek na canisterapii. Snažíme se co nejvíce přizpůsobovat prostředí a pomůcky potřebám dětí.

Situace je bohužel taková, že na vybavení, pomůcky a aktivity s dětmi, musíme shánět finanční prostředky od dárců a nadací.  Díky dárcům se nám podařilo v poslední době pořídit novou hydromasážní vanu pro děti, vybavit zahradu novými prvky pro děti, např. vahadlovou houpačkou pro děti na vozíku.

V současné době bychom potřebovali upravit koupelnu v týdenním stacionáři. Máme zde malou vanu, která již nevyhovuje. Děti rostou, některé se do ní již nevejdou.  Vana větších rozměrů usnadní bezpečnější manipulaci a komfort pro děti i personál. Vzhledem k malému prostoru koupelny bude po výměně vany třeba upravit i další vybavení  -  odkládací prostory, přebalovací pult apod.

Přikládám foto stávající koupelny a vany a děkuji všem za jejich pomoc.
Bc. Ivana Libnarová, ředitelka Dětského centra Jilemnice  

Dobrým skutkem pro Dětské centrum Jilemnice je finanční dar ve výši 100 000 Kč na pořízení vany a úpravu koupelny v týdenním stacionáři.

Přihlášení k odběru novinek klienta: DC Jilemnice, p.o..

Chci pomoci

200 Kč
500 Kč
1 000 Kč
2 500 Kč
5 000 Kč
10 000 Kč

Kdo nás podpořil

  • 10 000 Kč

    1% dárci Broker Consulting 19.09.2023

Díky všem, darovali jste již celkem 10 000 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.