Naši klienti
100%

69 632 Kč

69 632 Kč

Účel sbírky: neurorehabilitace

Dominik Kally

Vážení dárci, jsme rodiče malého Dominička. V lednu tohoto roku oslavil své druhé narozeniny. Kdyby vše proběhlo, tak jak mělo, už by náš chlapeček lítal po bytě, hrál si sám s hračkami a říkal nám mami a tati. Jenže osud vše naplánoval jinak.

Po komplikovaném porodu trpí dětskou mozkovou obrnou, dyskineticko-spastickou formou. Jeho vývoj odpovídá tříměsíčnímu dítěti, protože není schopný pást koníky, používat ruce, mluvit, sedět nebo se plazit.

Jako všichni rodiče, se snažíme pro našeho syna udělat to nejlepší. Snažíme se získat, co nejvíce financí, abychom mu mohli dopřát potřebné neurorehabilitace, zdravotní pomůcky, speciální léky a další potřebné věci. Jezdíme do Arcady v Hranicích a také syn už několikrát absolvoval neurorehabilitační program v Axisu v Piešťanech na Slovensku. Moc pěkně se mu tam věnovali a hlavně se díky cvičení posouvá pomalými krůčky vpřed.

Tímto bychom Vás chtěli požádat o pomoc, která je pro nás velice důležitá. Díky ní bychom synovi mohli dopřát intenzivní neurorehabilitaci na Slovensku, která ho čeká tento rok.

Děkujeme moc za veškerou pomoc
Rodiče Filip a Veronika Kally

Dobrým skutkem pro Dominika Kally je finanční dar ve výši 69 631 Kč na úhradu dvoutýdenního neurorehabilitačního programu v Axis Medical v Piešťanech.

Veronika Kally
Šumperk
Tel: 606139973

Přihlášení k odběru novinek klienta: Dominik Kally.

Kdo nás podpořil

  • 200 Kč

    Anonymní dárce 14.05.2023
  • 300 Kč

    Anonymní dárce 08.05.2023
  • 30 000 Kč

    Anonymní dárce 01.05.2023

Díky všem, darovali jste již celkem 69 632 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.