Naši klienti
100%

33 451 Kč

33 451 Kč

Účel sbírky: rehabilitační kočárek

Jan Wrana II

Milí dárci, chtěli bychom Vás opět požádat o pomoc při pořízení speciálního vozíku pro našeho syna Honzíka. Jsme čtyřčlenná rodina se zdravou dcerou (10) a synem Honzíkem (6) a bydlíme v Liberci. 


Honzík se narodil jako zdravé miminko, bohužel krátce po porodu začal mít problémy, které se hromadily a vysvětlily se až po roce a půl díky genetickému vyšetření. Honzík se narodil s velice vzácnou genetickou vadou - delecí genů 14q12, kterou mají jen 3 chlapečci v ČR a tím jak je vzácná, jí testy v těhotenství neodhalily.


Má epilepsii, mikrocefalii, špatný svalový tonus, PEG, hlubokou mentální retardaci, strabismus, těžkou poruchu spánku. Honzík nemluví, bohužel už nejí ani pusinkou, nesedí, nechodí, je na úrovni 3-4 měsíčního miminka. V našem případě se vůbec neví, jaké máme vyhlídky, protože je to relativně nová genetická vada.


I přes veškeré problémy je Honzík naše sluníčko. Jezdíme na různé terapie, které dělají Honzíkovi dobře a je to opravdu velice finančně náročné. Zároveň se snažíme dát dceři spokojené dětství, i jí se obrátil život vzhůru nohama. Vše se musí přizpůsobit Honzíkovi, zda má ten den záchvaty nebo ne. Když to jde, tak rádi chodíme do přírody, lyžovat, plavat.


Se zvyšujícími se náklady nejsme momentálně schopni ušetřit na doplatek na speciální kočárek (33.451,- Kč). Snažíme se vše, co Honzík potřebuje, pořizovat z našich zdrojů nebo s pomocí od příbuzných, ale některé doplatky jsou pro nás neúnosné. 


Moc vás tedy prosíme o pomoc s doplatkem nového rehabilitačního kočárku.

Děkujeme. Wranovi


Dobrým skutkem pro Honzíka Wranu a jeho rodinu je finanční dar ve výši 33 451 Kč na doplatek nového rehabilitačního kočárku od f. REHA.


Lucie Wranová

Liberec

Telefonický kontakt je k dispozici v kanceláři DS.

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 33 451 Kč

    Fashion for Life 2023 03.05.2023

Díky všem, darovali jste již celkem 33 451 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.