• Aktuality
  • /
  • 12.01.2024

Bedřiška "podesáté"!

Všichni se z „pudu zachování mládí“ snažíme ignorovat čas, jenže pak mrkneme do kalendáře, na historické statistiky a nestačíme se divit.

Skupinová dobročinnost přátel okolo Romana Laina, Pavla Šarocha a dalších (omlouvám se, ale vyjmenování  všech protagonistů by zabralo spoustu místa :)) začala před těžko uvěřitelnými deseti lety (2013) v tehdejší restauraci Grosseto na Palachově nábřeží.

Dobré skutky obzvláště v kombinaci s vánočním cukrovím chutnají báječně a tak se štědrovečerní obědy přátel s obdarováváním potřebných stalo tradicí. Covid nám prosinec 2020 zablokoval, a tak byl v roce 2023 skutečně 10. ročník této úžasné akce.  

Dnes již loňský společný dar  343 333 korun  jsme ještě nestihli celý rozdělit, ale předem vybraní klienti Amálka Miškejová, Kristýna Sosnová a Maxim Vašek své dary již obdrželi a měli o to hezčí vstup do nového roku.  

Co je však ještě pozoruhodnější?! Tradice Grosseta a Bedřišky za 10 ročníků vynesla neuvěřitelnou sumu 
2 666 648 korun!

Kdo má na hlavě, smekněte, prosím! Děkuju mnohokrát a ještě jednou všem, kteří darují bez rozdílu osobní účasti na této dobročinné akci. Jste borci!  

Za tým i klienty organizace Dobrý skutek
Bára Hrubá