• Aktuality
  • /
  • 02.11.2023

Dobré skutky si zaslouží uznání – dárci si zaslouží uznání

V druhé půlce října se konalo tradiční setkání největších dárců a dlouhodobých podporovatelů naší charitativní organizace Dobrý skutek. Stejně jako loni jsme se sešli v nádherných sálech Hartigovského paláce, z jehož oken je naprosto výjimečný pohled na osvícený Pražský hrad. Historické prostory zdarma propůjčil náš štědrý dárce Tomislav P. a se svou partnerkou Sylvií a svými skvělými zaměstnanci celou akci pomohl uspořádat. 


Přes 80 hostů se společně s aktivními členy organizace dozvědělo, že od založení Dobrého skutku k datu konání setkání bylo od dárců vybráno přes 111 milionů korun. Ty byly transparentně rozděleny na pomoc potřebným. To je samo o sobě důvodem k oslavě. Co je však pro nezúčastněné naprosto nepřenosné, je atmosféra setkání. Z mnoha našich dárců se stávají nebo už dávno stali přátelé, všechny spojuje radost z pomoci těm, kterým život nedal šťastný los, který vyhrává.

Děkujeme všem zúčastněným a z milého setkání štědrých lidí, které už 18 let spojují společné dobré skutky, přinášíme fotografie.   
             
Bára Hrubá   

Foto 1: aktivní členové Dobrého skutku 
Foto 2: (zleva) Petr Hrubý - předseda dozorčí rady a zakladatel společnosti Broker Consulting, a.s.,   Bára Hrubá - předsedkyně spolku Dobrý skutek, z. s., Lucie Křížková - provozní ředitelka spolku, Marian Jelínek - jeden ze zakladatelů spolku a čestný patron