• Aktuality
  • /
  • 17.01.2024

Příklady táhnou!

Tato tradice se mi opravdu líbí! A evidentně nejen mně, protože příklady táhnou :)

5. ledna pořádalo ředitelství Broker Consulting Ondřeje Schejbala tzv. kickoff meeting – novoroční setkání kolegů. Pravidelně se na takových akcích vzdělává, vyhodnocuje a motivuje. Motivace však u pracovních témat nekončí a má v tomto případě i charitativní přesah. Už léta kolegové z této skupiny na počátku roku přiloží ruku k dílu – zábavnou formou za přispění všech zúčastněných vybírají na klienty Dobrého skutku.  

Mohlo by se zdát, že to, co se opakuje, zevšední a stane se samozřejmostí! Nechci, aby tomu tak bylo! Zvlášť pokud se jedná o dobré skutky – letos, po Ondřejově zaokrouhlení, ve výši rovných 50 000 korun!   

A co víc? Tento opakovaný dobrý skutek loni inspiroval další ředitelství až na Moravě. Honza Tuček a jeho kolegové mají letos premiéru a já se z „opisování" opravdu raduji. I oni mohou být se svým počinem právem spokojeni, protože sečteme-li oba volně disponovatelné dary, přibyde Janu Matlakovi celých 70 tisíc na vytoužený a velmi potřebný polohovatelný elektrický vozík!  

Děkuji všem, kteří se zapojili, ale především těm, kteří se zapojují pravidelně a k témuž ještě navíc motivují své okolí!
Díky, Martino, Ondro, Honzo! Díky, milí kolegové z ředitelství Ondřeje Schejbala a Honzy Tučka!

Bára Hrubá