• Aktuality
  • /
  • 08.12.2023

Vánoční párty na kolejích

Kreativitě se v charitě meze nekladou. Kolegové z ředitelství Matěje Kubrta se svým leaderem v čele vykonali dobrý skutek na kolejích.

Děkuji Matějovi – oslavenci a otci myšlenky, všem aktivním organizátorům – především Anetce Kubrtové a Kačce Hykelové, dlouholeté pravidelné dárkyni a majitelce zážitkového vlaku Romaně Šauerové i všem účastníkům akce za obrovský dobrý skutek pro Lukáše Silného.
Speciálně děkuji i těm, kteří se na této akci stali novými pravidelnými dárci.
Advent začal skvěle! Krásné svátky!  
Za tým DS Bára Hrubá  

První prosincový den byl v ředitelství Matěje Kubrta ve znamení nejen velké porady, ale také tradičně netradičního vánočního večírku. Akce se totiž konala během jízdy zážitkovým vlakem.  

Tato slavnostní událost se nesla v duchu předvánoční atmosféry, která se propojila s možností vybrat finanční dar pro organizaci Dobrý skutek, konkrétně pro Lukáše Silného ze Cvikova, který léčí po těžké autonehodě.  

Tento záměr se podařilo naplnit měrou vrchovatou, jelikož se podařila vybrat úžasná částka a to více než 72 tisíc korun.
Tento součet zahrnuje i konečnou cenu kravaty, kterou v dražbě získal kolega Ondra Ginzel, čímž přispěl na konto Dobrého skutku 20 tisíci korunami.

Další skvělou zprávou je, že se během párty zapojilo 10 kolegů do pravidelného dárcovství.
Velké a vřelé poděkování všem dárcům, ale i organizátorům celé akce. Těšíme se opět za rok.   
Za tým Matěje Kubrta Jan Honzík