Vlastimil Montag
  • Příběhy našich klientů
  • /
  • 08.05.2009

Vlastimil Montag

Vlastimil MontagDobrý den,
dovolte, abych se Vám představil. Jmenuji se Vlastimil Montag, je mi čtyřicet pět let a jsem paraplegik - od mládí jsem upoután na invalidní vozík. V osmnácti letech jsem havaroval na motorce a poranil si míchu.

Po různých operacích jsem byl převezen do rehabilitačního ústavu v Hrabyni, kde jsem strávil osm měsíců.  V Hrabyni jsem se seznámil s kamarády a začal jsem se věnovat různým sportovním aktivitám. Díky tomu jsem se dostal na mnohé sportovní akce, kde jsem se seznámil se svou ženou Ladou. Strašně jsme si přáli mít spolu dítě, ale vzhledem  k mému zdravotnímu stavu to nebylo a není možné. Podstoupili jsme tedy umělé oplodnění a jsme šťastní, že se nám to povedlo. Narodil se nám syn Jonáš, kterému jsou momentálně tři roky.

Nyní bychom mu chtěli stejnou cestou pořídit sourozence. Injekční stříkačky s hormony jsou však velmi drahé, nic z toho nehradí pojišťovna, ale pacient. První zákrok nás vyšel na 25 000 Kč, tentokrát jsme se z finančních důvodů rozhodli požádat o pomoc. Konto Bariéry nám přislíbilo 10 000 Kč a o částečnou finanční podporu jsme požádali také Vás - Dobrý skutek. Doufáme, že se nám podaří přivést na svět i druhé miminko. Za Vaši pomoc budeme vděčni.

Se srdečným pozdravem,
Vlastimil Montag

Na základě dodavatelské faktury je doplatek za provedené služby 13 200 Kč. Z toho důvodu je  cílová částka pro pana Vlastimila Montaga  nižší a to 13 200 Kč.
 
Dobrým skutkem pro manželé Montagovi je finanční příspěvek ve výši 13 200 Kč na umělé oplodnění v centru REPROMEDA Brno.

Vlastimil Montag
Slavkov
732 841 027