Nechcete nebo nemůžete poslat finanční příspěvek a přesto byste rádi pomohli? Inspirujte se nápady našich stávajících dárců a příznivců:

Darování předmětu (resp. zdravotní pomůcky) nebo služby, která je účelem sbírky

Můžete pomoci i tak, že přímo věnujete věc, o kterou klient prostřednictvím našich webových stránek žádá. Vlastníte-li zachovalý iPad, notebook, funkční a již nepotřebný elektrický vozík, MotoMED atp., můžete toto našim klientům prostřednictvím Dobrého skutku nabídnout. Jste-li odborně vzdělaný asistent, můžete přes Dobrý skutek nabídnout své služby. Kontaktujte nás.

Organizace vlastní akce s výtěžkem pro Dobrý skutek

Chystáte oslavu narozenin, jiného výročí či sňatku a nechcete od svých přátel dary? Chcete uspořádat sportovní akci a nepotřebujete vybírat startovné? Vyberte některého z našich klientů a obdarujte ho finančním darem spolu se svými přáteli. Ohledně podrobností nás kontaktujte.

Dědictví ve prospěch charity

Tato varianta darování by nás nejspíše nenapadla, kdybychom ji za dobu své existence dvakrát nezažili. Pokud se chystáte sepsat závěť a obdarovat kromě svých blízkých i důvěryhodnou charitativní organizaci, prosím, kontaktujte nás.

Zakoupení reklamních pozic na našem webu

Na webu www.dobryskutek.cz lze najít mnoho míst, kde se můžete prezentovat. Konkrétní podobu je nutné domluvit individuálně.

Poskytnutí služeb organizaci Dobrý skutek

Uvítáme i jakoukoliv pomoc týkající se provozu naší organizace (např. zajištění tisku či výroby propagačních materiálů, pomoc při organizování akcí, zpracování žádostí o granty apod.). Chcete-li s námi spolupracovat, kontaktujte nás.

Prezentace organizace Dobrý skutek nejen na Vašich webových stránkách

Máme připraveno několik ikonek a export ve formátu RSS, CSV. Pomocí je pro nás i ústní šíření našich principů pomoci a získávání dalších dárců.