Jednorázový finanční dar

Prostřednictvím webových stránek www.dobryskutek.cz (dále jen "web") máte možnost zvolit finanční částku, kterou chcete darovat a máte rovněž možnost sami určit konkrétního příjemce Vašeho finančního daru.

Darované finanční prostředky můžete darovat jednomu nebo rozdělit mezi více klientů, jejichž příběhy jsou aktuálně na tomto webu otevřené k vaší podpoře.

Finanční dar, který zvolíte, musí být v plné výši rozdělen mezi klienty, jinak není možné dokončit odeslání finančního daru.

Ve formuláři pro zaslání finančního daru prostřednictvím tohoto webu vás požádáme o vyplnění základních údajů:

  • Vaše jméno a příjmení případně jméno firmy (bude zobrazeno v přehledu dárců, pokud si nebudete přát zůstat v anonymitě)
  • Emailová adresa (nutná pro zaslání potvrzení o daru a případnou další komunikaci
  • Telefon
  • Adresa bydliště, v případě firmy její sídlo

Po odeslání formuláře Vám automaticky vytvoříme Potvrzení o daru, které Vám zašleme emailem. Toto potvrzení je dostačující pro daňové účely.

Finanční dar (částku, kterou jste se rozhodli věnovat) můžete poslat dvěma způsoby:

  • Převodem z účtu Vaší banky na náš transparentní účet 5005005006/2010
  • Platební kartou (platební bránu poskytuje Comgate).

Po odeslání formuláře se téměř okamžitě začne Váš dar zobrazovat u klienta (či klientů), kterým chcete přispět a zároveň v přehledu dárců. Pokud ve formuláři finančního daru zaškrtnete, že chcete zůstat v anonymitě, bude se Váš dar zobrazovat pod jménem "Anonymní dárce".

V přehledu finančních darů se zobrazuje znak hvězdičky (*), který informuje, že ještě nemáme spárován Váš dar s výpisem z transparentního účtu. Jakmile ověříme, že finance na náš účet dorazily, hvězdičku odstraníme. V případě platby převodem z účtu je třeba počítat s prodlevou cca 1 pracovní den od odeslání platby. V případě platby kartou se stav aktualizuje jednou za hodinu.